Aktualności

Zima za pasem, więc przygotowania do nowego sezonu idą pełną parą. Spoglądając z coraz większym optymizmem na długoterminowe prognozy pogody przypominamy, że tylko do 15 października trwa specjalna przedsprzedaż karnetów z 30 proc. rabatem na zbliżający się sezon narciarski.

 

Przedsprzedaż karnetów z 30-proc. rabatem w Zieleniec Ski Arena  tylko do przyszłego czwartku

 

Jeden karnet na 24 wyciągi i możliwość korzystania z przeszło 22 kilometrów świetnie przygotowanych tras do przyszłego czwartku można kupić online aż o 30 proc. taniej w stosunku do ceny obowiązującej w trakcie sezonu. Przypominamy, że oferta ważna jest jedynie do 15 października, a po tej dacie wszyscy chętni nie stracą oczywiście możliwości zakupu karnetów, jednak zminie ulegnie ich cena, a co za tym idzie wysokość rabatu.

Przedsprzedaż obejmuje zarówno karnety dwu-, trzy-, cztero- jak i sześciodniowe, natomiast niższa, bo 20 proc. zniżka dotyczy jedynie karnetów czterodniowych - na cztery godziny dziennie, które wykorzystać można w dowolne dni.

Przygotowana dla narciarzy oferta na sezon zimowy 2015/2016 zakłada, że karnety ważne będą przez 7 godzin od momentu aktywacji. Przypominamy także, że w ramach całej akcji promocyjnej kupując karnet do 15 października 2015 roku, będzie on ważny nie przez 7, ale aż przez 13 godzin (09:00-22:00), co w praktyce oznacza, że 13-godzinny karnet dostępny będzie w cenie 7-godzinnego.

Aby kupić karnet on-line wystarczy przejść do naszego internetowego sklepu i wybrać interesującą nas opcję. Wybrany i opłacony karnet wysłany zostanie pocztą na wskazany adres.

Już od 16 października proponowany rabat będzie wynosił 25% na karnety 3 dniowe i 6 dniowe do wykorzystania w dowolne dni sezonu. Ponadto z rabatem 20% dostępne karnety 2, 3 i 6 dniowe ważne dzień po dniu. Najmniejszy bo 15% rabat obejmować będzie karnet na 4 dowolne dni po 4 godziny. Dodatkowym bonusem będzie ważność karnetów, które standardowo ważne są przez 7 godzin dziennie, ale ramach promocji będą ważne przez 10 godzin dziennie.

Zanim jednak na dobre rozpoczniemy zimowe szaleństwo i oficjalnie otworzymy sezon narciarski, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Zieleńca jesienią. Jeszcze w październiku odbędą się u nas dwie duże imprezy - pierwszy w historii turniej PGDA disc golfa, a także Rajodowe Mistrzostwa Polski. Oprócz tego do Państwa dyspozycji oddajemy otaczające Zieleniec góry i pagórki będące idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku - pieszych wędrówek czy rowerowych przejażdżek. W sam raz aby odpowiednio przygotować formę na zimę, w trakcie której narciarskich atrakcji odbędzie się w Zieleńcu całe mnóstwo.

 

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online