Aktualności

Jeśli jesień do samego końca będzie tak pogodna i przyjemna jak ostatnie dni, nie pozostanie nam nic innego, jak spędzać każdą wolną chwilę w Zieleńcu. Dlatego też w weekend 03-04 października oraz 10-11 października czynna będzie kolej krzesełkowo-gondolowa Nartorama Skyway Express, która zaprasza wszystkich turystów i sympatyków jesiennych przechadzek po otaczających Zieleniec górach.

 

Nartorama Skyway Express zaprasza na jesienne przejażdżki
 

Nowoczesna kolej, która oddana do użytku została w grudniu 2014 roku, czynna będzie w sobotę i niedzielę w godzinach od 10:00 do 18:00. A to daje doskonałą możliwość podziwiania okolic Zieleńca z jego wyższych partii tuż przed zachodem słońca. Nie jest tajemnicą, że to moment w ciągu dnia wyjątkowy, w którym tereny otaczające nasz kurort przybierają iście filmowe barwy (w filmowym slangu nazywane jest to określeniem „magic hour”).

Cena za przejazd Nartoramą Skyway Express w jedną stronę nie uległa zmianie i wynosi 10 zł za bilet normalny i 8 za ulgowy. Bilet w obie strony kosztuje odpowiednio 16 i 14 złotych. Odjazdy odbywać się będą co 30 minut, począwszy oczywiście od godziny 10:00.

Prognozy na weekend zapowiadają wyśmienitą pogodę. Temperatura oscylująca wokół 15 stopni, niemal bezchmurne niebo, lekki (jak na góry oczywiście), nieprzekraczający 10 km na godzinę wiatr dają możliwość spędzenia przyjemnego, jesiennego czasu, zanim jeszcze na dobre zawita do Zieleńca zima. A ta czai się tuż za rogiem…

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online