Aktualności

Przedostatni weekend sierpnia (22-23.08) upłynie w Zieleńcu pod znakiem biegów górskich. To doskonała wiadomość dla wszystkich, dla których bieganie po górach jest nie tylko pasją, ale i okazją do sprawdzenia siły charakteru.


Weekend biegowy w Zieleńcu

Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w biegach górskich stylem alpejskim i anglosaskim organizowane przez Stowarzyszenie Zieleniec, Miejski Ośrodek Sportu i Kultury Duszniki Zdrój oraz Centrum Śnieżnik Międzygórze odbędą się w Zieleńcu 22-23 sierpnia 2015 r.

Na sobotę, godz. 12.00 zaplanowano bieg alpejski (mężczyźni: 8,8 km, suma podbiegów 450 m; kobiety: 3,5 km, suma podbiegów 290 m), z kolei w niedzielę o godz. 11.00 na pętli 4 km odbędzie się bieg anglosaski. Panie pokonają jedną, panowie dwie pętle z łączną sumą podbiegów i zbiegów 134 m na jednej pętli. Dodatkowo każdy z biegów podzielony będzie na kategorie wiekowe. Kolejno: kobiety K I do 35. roku życia oraz K II 36 lat i starsze; mężczyźni: M I do 35. roku życia, M II od 36. roku życia oraz starsi.

Aby przystąpić do zawodów, należy uiścić wymaganą opłatę startową, wskazaną w oficjalnym regulaminie mistrzostw. Organizatorzy przewidzieli dla zwycięzców atrakcyjne gratyfikacje - pula nagród wynosi 3 000 zł. Dodatkowo każdy uczestnik, który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal i dyplom.

Nie pozostaje nam nic innego, by wznosić modły o odpowiednią pogodę dla wszystkich uczestników, a Państwa zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia: http://bit.ly/1N4iMPP

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online