Aktualności

Wszystkich gości przebywających na terenie Zieleńca zachęcamy do skorzystania z możliwości wypożyczenia rowerów. To wspaniała alternatywa dla pieszych wędrówek oraz świetna forma aktywności dla odwiedzających w każdym wieku.


Wypożycz rower w Zieleńcu z VIP SKI

VIP SKI to znana wszystkim wielbicielom sportów zimowych wypożyczalnia nart oraz desek snowboardowych. W sezonie letnim również nie daje o sobie zapomnieć, oferując swoim klientom komfortowe rowery GIANT Rock SE. Jednoślady dostępne są w rozmiarach od 17-21 cali; wypożyczalnia dysponuje również profesjonalnym fotelikiem dla dziecka. Koszt wypożyczenia sprzętu, to: 35 PLN / dzień za rower oraz 10 PLN / dzień za fotelik. W cenę wliczony jest także kask.

Wypożyczalnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 16:00, a także w weekendy po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. W sprawie rezerwacji należy dzwonić pod numer telefonu: 695 551 453 lub 507 124 829.

VIP SKI umiejscowiona jest w siedmiu najbardziej dogodnych lokalizacjach na terenie Zieleńca, w tym m.in. vis-a-vis dużego parkingu przy wyciągu Gryglówka, a także w hotelu Szarotka. (http://vip-ski.pl/o-nas/zieleniec)
Życzymy szerokiej drogi!

Promocje

Zniżka na kręgielnie dla gości mieszkających Zieleńcu

Kamerki Online