Aktualności

Letnie przesilenie mamy wreszcie za sobą. Dnia zaczyna ubywać, noce będą coraz dłuższe. A to oznacza jedno - zima zbliża się nieubłaganie! Dlatego w Zieleńcu prace przygotowawcze do kolejnego sezonu idą pełną parą, a nowa kanapa powstająca tuż przy Hotelu Zieleniec nabiera wreszcie oczekiwanego przez wszystkich wyglądu.


W Zieleńcu powstaje kolejna „kanapa”

Górna i dolna stacja prawie gotowe. Podobnie jak wszystkie będące fundamentami kolei słupy. Prace oczywiście wciąż trwają, ale wszystko idzie zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Choć czasu do zimy jeszcze nieco pozostało, to przecież ani się obejrzymy, a wokół nas pojawią się pierwsze opady śniegu. Inna sprawa, że aura zrobiła się ostatnio iście jesienna.

Przypominamy, że powstający wyciąg to 4-osobowa kanap typu TATRALIFT, która będzie mogła przewozić do 2400 osób na godzinę. Będzie pokonywać odległość ponad 500 metrów oraz niemal 100 metrów wysokości. Obok wyciągu znajdować się będą dwie trasy narciarskie o długości 520 oraz 650 metrów.


W Zieleńcu powstaje kolejna „kanapa”

Uruchomienie inwestycji planowane jest na przełom listopada i grudnia 2015 roku, natomiast dokładna data uzależniona będzie oczywiście od warunków atmosferycznych. Biorąc jednak pod uwagę aktualnie panujące nam lato, a także prognozy na kolejne miesiące, pierwszych, poważnych opadów śniegu spodziewamy się oczywiście najpóźniej pod koniec listopada :)

Zieleniec Ski Arena

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online