Aktualności

Zieleniec ma niesamowite szczęście do inspirujących i na długo zapadających w pamięć wydarzeń. Tym razem po raz trzeci zamieni się w motocyklową stolicę Polski!


III Międzynarodowy Zlot Motocyklowy

Już 17. lipca w najchętniej odwiedzanej miejscowości Gór Orlickich rozpocznie się intensywny weekend pod znakiem sportów motocyklowych. Przez trzy dni będziemy świadkami niezwykle emocjonujących i zapierających dech w piersiach atrakcji. A wszystko to w otoczeniu malowniczej scenerii Sudetów.

W programie zlotu znalazły się m.in.: koncerty rockowe, konkursy z nagrodami, pokaz ogni sztucznych oraz występ pole dance. Na wszystkich gości czekać będzie specjalna strefa grill&bar, a także basen. Ten ostatni może okazać się idealnym rozwiązaniem podczas upalnej, letniej pogody. Każdy uczestnik zlotu w cenie wjazdu otrzyma znaczek, naszywkę, naklejkę, opcjonalnie miejsce na polu namiotowym oraz informator. Podczas weekendu możliwe będą także przejażdżki koleją linową Gryglówka - dla wszystkich uczestników eventu przygotowano bilety ulgowe.

Ceny biletów, uprawniających do wejścia na teren zlotu wahają się od 10-50 zł w zależności od rodzaju karnetu (1,2,3-dniowy, z polem namiotowym lub bez itp.). Organizatorzy przewidzieli także darmowe wejściówki dla dzieci do 13. roku życia; dla seniorów w wieku 65+ oraz dla właścicieli samochodów zabytkowych.

Zapraszamy wszystkich fanów jednośladów i nie tylko! Zlot Motocyklowy to tylko pretekst do ruszenia się z domu i spędzenia inspirującego weekendu w górach.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/378611998953819/
Bilety: http://bit.ly/bilety-zlot-motocyklowy

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online