Aktualności

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na to, jak spędzić ten wyjątkowy dzień ze swoimi dziećmi, jedną z wartych przemyślenia opcji jest wspólny wyjazd do Zieleńca.

 

Dzień Dziecka w Zieleniec SKI Arena

 

To doskonała okazja do weekendowego wypadu poza miasto, szczególnie że w związku ze świętem wszystkich dzieci, kompleks Zieleniec SKI Arena zorganizował dla najmłodszych gości (i nie tylko) kilka atrakcji.

Nartorama Skyway Express przygotowała dla dzieci do lat 12. specjalne karnety za 1 PLN. Z wyjątkowej oferty będzie można korzystać 31.05.2015 (niedziela), z kolei linowa kolej Gryglówka w dniu 1.06.2015 zaprasza wszystkich milusińskich na darmowe przejazdy. Grzechem byłoby nie skorzystać z tak fantastycznej formy spędzenia wolnego czasu!

O dobrą zabawę nie powinni martwić się także dorośli. Wszystkich rodziców zachęcamy do wędrówek po górach! Warto sprawdzić jak wiele frajdy daje spędzenie wolnego czasu wraz z rodziną w otoczeniu przyrody.

Zapraszamy również do skorzystania z pozostałych atrakcji jakie gwarantuje pobyt w Zieleniec SKI Arena: bowling, SPA oraz przejażdżki konne.

Do zobaczenia!

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online