Aktualności

Już w najbliższą sobotę (11 kwietnia) w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena, odbędzie się Wiosenny Puchar Zieleńca. To nie lada okazja do wzięcia udziału w ostatnich zawodach sezonu.

Wiosenny Puchar Zieleńca na zakończenie sezonu narciarskiego!

Zapisy do wzięcia udziału w pucharze startują o godzinie 10:00 w Barze Okrąglak przy pomarańczowej kanapie 6 osobowej. Start zawodów przewidziany jest na godzinę 11:00 tuż obok wyciągu talerzykowego W4 przy pomarańczowej kanapie 6 osobowej Winterpol.

W rywalizacji może wziąć udział każdy fan szusowanka, gdyż nie są one podzielone na kategorie.

Na zwycięzców Wiosennego Pucharu Zieleńca, czekają atrakcyjne nagrody:

  • I miejsce – 2 noclegi dla 2 osób BB w Vital & SPA Resort Szarotka w pokoju Superior
  • II miejsce – 2 noclegi dla 2 osób BB w Vital & SPA Resort Szarotka w pokoju Prima
  • III miejsce – obiad dla 2 osób w Vital & SPA Resort Szarotka w pokoju Prima (zupa, II danie)

W trakcie trwania zawodów wystąpi góralski zespół - Janicki oraz DJ, których muzyka będzie zagrzewać do boju wszystkich uczestników wydarzenia.

Udział w Pucharze jest doskonałą okazją do skorzystania z ostatnich uroków zimy i szusowania po śnieżno białych stokach. Obecnie warunki w Zieleńcu są znakomite, a zapowiadające się prognozy pogody wskazują, iż taki stan utrzyma się jeszcze przez kilka dni. Temperatury oscylują w okolicy 0°C, a na stokach znajduje się od 45 do 90 centymetrów śniegu.

W najbliższy weekend dostępne będą: kanapa 6 osobowa Winterpol, Gryglówka, Nartorama SkyWayExpress, Mieszko M1 i M2 oraz wyciąg Bartuś. Wyciągi Winterpol oraz Mieszko czynne będą do godziny 22:00, a pozostałe do godziny 16:00.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty noclegów Zieleniec SKI Arena.

 

 

 

 

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online