Aktualności

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów szusowanka - zima z Zieleńca jeszcze nie odeszła! Wszystko wskazuje na to, utrzyma się jeszcze przez długi czas. Spragnionych jazdy na nartach lub snowboardzie serdecznie zapraszamy na stoki. To doskonała okazja do spalenia zbędnych kalorii zarówno przed Wielkanocą, jaki i po uroczystym śniadaniu.

 

Zobacz jak kręcimy w weekend i Wielkanoc.

 

Do czwartku (2 kwietnia) kanapa 6 osobowa Wintepol będzie czynna do godziny 16:00. W okresie Świąt Wielnocnych wyciągi Winterpol czynne będą do godziny 22:00.

Wyciągi Mieszko startują w czwartek (2 kwietnia), tego dnia czynne będą do godziny 16:00, a od piątku (3 kwietnia) do godziny 22:00.

Wyciągi Nartorama ruszają od piątku (3 kwietnia), w okresie świąt czynne będą do godziny 16:00.

Wyciągi Gryglówka wznawiają pracę w sobotę (4 kwietnia).

Wyciągi Bartuś startuje w sobotę (4 kwietnia).

W wielką sobotę (4 kwietnia) zapraszamy wszystkich gości Zieleńca do święcenia wielkanocnych potraw w Kościele Św. Anny. Uroczystość będzie miała miejsce o godzinie 15:00. Do kościoła można dojechać na nartach, który usytuowany jest w pobliżu wyciągów Mieszko.

W niedzielę Wielkanocna (5 kwietnia) o godzinie 7:00 zapraszamy do Kościoła Św.  Anny na mszę Rezurekcyjna. 
Z kolei w poniedziałek wielkanocny (6 kwietnia) o godzinie 12:00 w kościele odbędzie się msza święta, podczas której zabrzmią dźwięki góralskiej muzyki za sprawą zespołu - Janicki. Msza odbędzie się w intencji wszystkich gości, którzy odwiedzili Zieleniec w sezonie 2014/2015 oraz za udany sezon.


Serdecznie zapraszamy.

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online