Aktualności

Szanowni Państwo, Drodzy Narciarze, Zapraszamy na FINAŁOWĄ edycję Dziecięcego Pucharu Orlicy!
Wszystko rozegra się już w sobotę 14 marca! Oczekujemy na starcie kilkudziesięciu zawodników z całej Polski, którzy będą dopingowani przez rodziców i swoich rówieśników. Piękne słońce i dodatnie temperatury w Zieleńcu, tak zapowiada się nadchodzący weekend oraz finał!

 

Finałowa edycja Dziecięcego Pucharu Orlicy

 

 

Oczywiście niezmiennie, specjalnie na potrzeby naszych zawodów zostanie wydzielone miejsce na trasie narciarskiej numer 5 w samym środku miejscowości. Przejazdy są mierzone z wykorzystaniem elektronicznego pomiaru czasu.
Łącznie w tym roku rozegramy trzy edycje zawodów z cyklu DPO zaliczane do tzw. Klasyfikacji Generalnej, dlatego też wszyscy, którzy chcą walczyć o wysokie lokaty w klasyfikacji łącznej muszą koniecznie zjawić się w Zieleńcu. Zapraszamy każdego!
Dziecięcy Puchar Orlicy to jedyne tego typu zmagania w całej Polsce skierowane głównie do dzieci, gdzie rywalizacja odchodzi na dalszy plan, a najważniejsza jest dobra zabawa i uśmiech na twarzy każdego z Was! Dla wielu z młodych i gniewnych jest to pierwsze współzawodnictwo sportowe w życiu. Slalom zostanie rozłożony przez absolwentów AWF, ratowników GOPR oraz instruktorów narciarstwa co gwarantuje pełne bezpieczeństwo dzieci na stoku – drodzy rodzice Was również zapraszamy do startu!
Wszystkim nowym – gotowym stanąć o godzinie 11:30 na starcie przypominamy, iż uczestników obowiązują kategorie wiekowe oraz podział na kluby sportowe i rekreacyjnych narciarzy.

Zapisy startują już od godziny 9:45 i będą odbywały się w holu Vital & Spa Resort Szarotka, z którego to bardzo łatwo dostać się w samo miejsce startu czyli doskonale wszystkim znany stok nr „5”.
Więcej informacji o Dziecięcym Pucharze Orlicy (zdjęcia, wyniki, relacje i zaproszenia):https://www.facebook.com/TandTZieleniec
Do zobaczenia !

Z narciarskim pozdrowieniem,
Zespół T&T

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online