Aktualności

Już w najbliższy weekend Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zawita do stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena, aby edukować o zasadach zapobiegających wypadkom w górach. Na uczestników wydarzenia czekać będą również liczne gry i konkurs z nagrodami.

Akcja Bezpieczna Zima - czyli kilka dni z goprowcami w Zieleńcu!

W terminie 28.02 - 01.03 do stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena, a dokładniej tuż obok wyciągu Gryglówka - zawitają Goprowcy z całej Polski. Wszystko za sprawą akcji - “Bezpieczna Zima”, organizowanej dla fanów zimowych wrażeń. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się między innymi, jakie zasady należy zachować na stoku, aby być bezpiecznym, jak udzielać pierwszej pomocy potrzebującym oraz - jakie zagrożenia wynikają z braku posiadania odpowiedniego wyposażenia na stoku.

Oprócz dużej dawki wiedzy, na uczestników wydarzenia czekać będą liczne zabawy w formie quizów i konkursów z nagrodami w postaci: kasków, gogli, czapek, szalików oraz maskotek. Całość ufundowana została przez GOPR oraz Tauron Polska.

Do dyspozycji wszystkich uczestników zostanie oddany salon narciarski - Tauron Polska Energia. W jego obrębie odbędą się liczne zabawy i ćwiczenia ruchowe, mające na celu uświadomienie narciarzom i snowbardzistom, jak ważna dla ich bezpieczeństwa jest odpowiednia rozgrzewka przed jazdą oraz, dlaczego powinni jeździć w kasach ochraniających głowę.

Każdy z uczestników będzie miał okazję spróbować jazdy samochodem z napędem na cztery koła - 4Matic oraz skorzystać z jazdy testowej mercedesem klasy M i GLK. To nie lada okazja do zapoznania się z tematem prawidłowego zakładania łańcuchów na koła oraz odpowiedniego pakowania bagażnika na podróż. Wszystko to za sprawą uprzejmości marki Mercedes-Benz. Z kolei producent sprzętu narciarskiego i snowboardowego - Salomon, zadba o bezpłatne wypożyczenie sprzętu na cały dzień. Operator sieci komórkowej Plus przygotował liczne konkursy nawiązujące do bezpieczeństwa w górach.

Więcej informacji na temat “Bezpiecznej Zimy” można przeczytać na stornie
www.bezpieczna-zima.pl

 

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online