Aktualności

Kochani. Jesteśmy po dwóch edycjach Dziecięcego Pucharu Orlicy zaliczanych do tzw. klasyfikacji generalnej. W ostatnią sobotę została rozegrana edycja "WIELKOPOLSKA", która rok do roku cieszy się dużą popularnością wśród narciarzy, szczególnie z okolic Poznania :). Nie inaczej było tym razem, łącznie na mecie znalazło się 51 zawodników podzielonych odpowiednio na amatorów oraz klubowiczów.

Wyniki II edycji Dziecięcego Pucharu Orlicy

Dokładnie o 8:55 zespół przygotowujący zawody zebrał się pod popularną "Szarotką" i rozpoczął przygotowania do przygotowania trasy pucharu. Rozłożyliśmy slalom,slalom został ogrodzony od reszty stoku, przygotowaliśmy również elektroniczny pomiar czasu. Pierwsze chętne osoby do zapisania się zauważono w Szarotce o 9:20, czyli bardzo wcześnie:)! Przypominamy, iż w ramach opłaty startowej dzieci mogą przez cały czas trwania zawodów korzystać z wyciągu orczykowego znajdującego się przy samej trasie zjazdowej. Każde z dzieci otrzymuje dyplom oraz drobny upominek, a zwycięzcy cenne nagrody na koniec sezonu (to już niebawem).

Niestety w dniu wczorajszym dyplomy (a tym samym ogłoszenie wyników) zostały wypisane według list startowych a nie wyników za co serdecznie przepraszamy. W związku z powyższym błędem, postanowiliśmy iż podczas 3 edycji (14 marca) najpierw zostaną wyróżnieni zawodnicy z II edycji z uroczystym wręczeniem prawidłowych dyplomów i medali. Najmocniej jeszcze raz przepraszamy za pomyłkę.

Poniżej przedstawiamy oficjalną klasyfikację sobotniego konkursu:

(Amatorzy)

SMERFY:
1. Anna Kulesza
2. Marysia Dziąsko
3. Piotr Kałużny

SKRZATY:
1. Filip Kwiatkowski
2. Szymon Szkwarek
3. Łukasz Studnicki

KRASNALE:
1. Maks Satora
2. Alexander Jarus
3. Maciej Zaczyk

STARSZE KRASNALE:
1. Mateusz Spyra
2. Paulina Kamińska
3. Zofia Gałązka

ELFY:
1. Maciek Satora
2. Michał Hryciuk
3. Marcel Jakubiec

OPEN:
1. Jędrzej Spyra
2. Krzysztof Jarus
3. Adam Kulesza
------------------------------

(Klubowicze)

SKRZATY:
1. Alicja Zaczyk
2. Wit Sacha

STARSZE KRASNALE:
1. Jaś Jakubiec

OPEN
1. Katarzyna Sobiło

Dziękujemy z całego serca, wszystkim, którzy wystartowali w sobotniej edycji! Serdeczne podziękowania należą się również rodzicom, którzy znajdują czas i odwiedzają nas razem ze swoimi zawodnikami w Zieleńcu.

Do zobaczenia 14 marca w Zieleńcu na finałowej edycji DPO!
Zapewniamy wszystkich - warto przyjechać wtedy do Zieleńca, cieszyć się wiosną, a także wspaniałymi nagrodami.

Trzymajcie się,
Zespół T&T

 

Oficjalna klasyfikacja:

Amatorzy

Klubowicze

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online