Aktualności

W tym roku już po raz trzeci stanęliśmy na podium rankingów najlepszych stacji narciarskich w Polsce. Tym razem zajęliśmy II miejsce w rankingu zorganizowanym przez portal skionline.pl.

Zieleniec na podium najlepszych stacji narciarskich w Polsce!

Jest nam niezmiernie miło, że kolejny raz z rzędu odwiedzający nas goście docenili nasze starania w rozwój stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena. Mimo, iż każdego roku nie mamy pewności, jak długa i intensywna będzie zima, to dokładamy wszelkich starań, aby przyjezdni czuli się tutaj bardzo dobrze. Uzyskanie tak wysokich not w tegorocznych kilku prestiżowych rankingach, jest niezmiernie miłe, jak również umacnia w przekonaniu, aby stale stawiać na jak najwyższy rozwój całego ośrodka narciarskiego - Zieleniec Ski Arena.

Tegoroczny ranking organizowany przez portal skionline.pl został podzielony na dwie kategorie: ranking dużych ośrodków narciarskich,w którym wzięło udział 11 stacji oraz ranking małych ośrodków narciarskich, w którym wzięło udział 30 stacji.

Wszystkim, którzy nie wzięli w niej udziału przypominamy tylko - przygotowaliśmy ankietę w której stacji ocenie podlegała infrastruktura - wyciągi i trasy, gastronomia, dojazd i parkowanie, bezpieczeństwo, przyjazność rodzinom z dziećmi, poziom obsługi i w końcu stosunek ceny do oferowanej jakości. W sumie - osiem krótkich zagadnień, w których można przyznać od 1 do 5 punktów. Następnie wyliczaliśmy średnie oceny stacji, których średnia ważona dała nam końcową ocenę czytelników skionline.pl. Jeżeli końcowa liczba punktów jest identyczna w przypadku kilku stacji, o pozycji decyduje większa ilość punktów przyznana przez redakcje skionline.pl - miejsc ex aequo nie ma.

- fragment artykułu na portalu skionline.pl 

Cały materiał dotyczący rankingu można przeczytać tutaj.


Dziękujemy!
Zieleniec Ski Arena

Promocje

Zniżka na kręgielnie dla gości mieszkających Zieleńcu

Kamerki Online