Aktualności

W tym roku już po raz trzeci stanęliśmy na podium rankingów najlepszych stacji narciarskich w Polsce. Tym razem zajęliśmy II miejsce w rankingu zorganizowanym przez portal skionline.pl.

Zieleniec na podium najlepszych stacji narciarskich w Polsce!

Jest nam niezmiernie miło, że kolejny raz z rzędu odwiedzający nas goście docenili nasze starania w rozwój stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena. Mimo, iż każdego roku nie mamy pewności, jak długa i intensywna będzie zima, to dokładamy wszelkich starań, aby przyjezdni czuli się tutaj bardzo dobrze. Uzyskanie tak wysokich not w tegorocznych kilku prestiżowych rankingach, jest niezmiernie miłe, jak również umacnia w przekonaniu, aby stale stawiać na jak najwyższy rozwój całego ośrodka narciarskiego - Zieleniec Ski Arena.

Tegoroczny ranking organizowany przez portal skionline.pl został podzielony na dwie kategorie: ranking dużych ośrodków narciarskich,w którym wzięło udział 11 stacji oraz ranking małych ośrodków narciarskich, w którym wzięło udział 30 stacji.

Wszystkim, którzy nie wzięli w niej udziału przypominamy tylko - przygotowaliśmy ankietę w której stacji ocenie podlegała infrastruktura - wyciągi i trasy, gastronomia, dojazd i parkowanie, bezpieczeństwo, przyjazność rodzinom z dziećmi, poziom obsługi i w końcu stosunek ceny do oferowanej jakości. W sumie - osiem krótkich zagadnień, w których można przyznać od 1 do 5 punktów. Następnie wyliczaliśmy średnie oceny stacji, których średnia ważona dała nam końcową ocenę czytelników skionline.pl. Jeżeli końcowa liczba punktów jest identyczna w przypadku kilku stacji, o pozycji decyduje większa ilość punktów przyznana przez redakcje skionline.pl - miejsc ex aequo nie ma.

- fragment artykułu na portalu skionline.pl 

Cały materiał dotyczący rankingu można przeczytać tutaj.


Dziękujemy!
Zieleniec Ski Arena

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online