Aktualności

Zieleniec Ski Arena zachęca mieszkańców Wrocławia do udziału w kreatywnej grze miejskiej. Już w tę sobotę (07.02.2015) o godzinie 11.00 startuje konkurs, dzięki któremu wszyscy wielbiciele zimowych szaleństw, będą mogli zdobyć podwójne karnety do zrealizowania na terenie Zieleńca.

Weź udział w grze miejskiej!

Najnowszy pomysł - gra miejska ma zachęcić Wrocławian (i nie tylko) do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Zadanie uczestników polegać będzie na odnalezieniu jednego ze stu rozmieszczonych w poszczególnych lokalizacjach tekturowych narciarzy i zrobienie z nimi oryginalnego zdjęcia, wkomponowując całość w przestrzeń miejską oraz przesyłając gotową fotografię na Instagram z hasztagiem #zieleniec oraz #zieleniecgra. Figurki małych narciarzy zostaną umieszczone w takich miejscach jak: Park Mikołaja Kopernika obok Teatru Lalek, Wyspa Słodowa oraz Rynek. Akcja w wyznaczonych miejscach potrwa w godzinach 11:00 - 13:00. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona w poniedziałek (09.02) na naszym profilu na Facebooku.

Udział w zabawie może wziąć każdy. Spośród uczestników, którzy dodadzą najciekawsze fotografie, Jury konkursowe wyłoni 6 laueratów, którzy otrzymają cenne nagrody: m.in. całodniowe karnety oraz firmowe gadżety.

Zapraszam do śledzenia naszych profili na Instagramie i Facebooku, gdzie znaleźć można najświeższe informacje konkursowe i nie tylko...

Regulamin konkursu tutaj.

Zachęcamy do zabawy!

Konkurs rozstrzygnięty! Wygrywają:

jerzy999
ace.44

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online