Aktualności

Dzisiaj (31.01) o godzinie 11:00 w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena wystartuje wyścig Red Bull Zjazd na Krechę. To niesamowita impreza dla wszystkich fanów jazdy na nartach i snowboardzie. 
Red Bull zjazd na krechę już dzisiaj w Zieleńcu! 
Red Bull Zjazd na Krechę jest niepowtarzalnym wydarzeniem w skali kraju. Impreza cieszy się dużym uznaniem zarówno w śród zawodników z kraju, jak i zagranicy. Na mapie tegorocznych miejsc, gdzie odbędzie się to niesamowite wydarzenie już po raz drugi znalazła się stacja narciarska  - Zieleniec Ski Arena.
 
Celem imprezy jest wyłonienie najszybszego zawodnika i zawodniczki sezonu. To doskonała okazja dla pasjonatów jazdy na nartach i snowboardzie, aby zmierzyć się w rywalizacji amatorów. Na najlepszych zawodników na mecie czekają liczne nagrody. Całość odbędzie się przy kanapie 4 osobowej (W5) Winterpol. 

 

Red Bull zjazd na krechę już dzisiaj w Zieleńcu! Red Bull zjazd na krechę już dzisiaj w Zieleńcu! Red Bull zjazd na krechę już dzisiaj w Zieleńcu! Red Bull zjazd na krechę już dzisiaj w Zieleńcu! Red Bull zjazd na krechę już dzisiaj w Zieleńcu! Red Bull zjazd na krechę już dzisiaj w Zieleńcu! Red Bull zjazd na krechę już dzisiaj w Zieleńcu!

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online