Aktualności

Drodzy narciarze.Mamy zaszczyt poinformować, iż w ostatnią sobotę w Zieleńcu została rozegrana pierwsza edycja Dziecięcego Pucharu Orlicy zaliczana do klasyfikacji generalnej. Mimo, iż w tym roku rozegraliśmy już jedną edycję zawodów (w pewnym sensie rozgrzewkową), to dopiero ta ostatnia była zaliczana do klasyfikacji generalnej, w której dzieci walczą o wspaniałe nagrody!  Klasyfikacja generalna, owiana legendami to zestawienie punktowe startów wszystkich dzieci, dzięki któremu pod koniec sezonu nagradzamy najlepszych i często... najwytrwalszych zawodników (czyli takich, którzy odwiedzali nas najczęściej).

Wyniki dolnośląskiej edycji Dziecięcego Pucharu Orlicy 

Wspomniane zawody odbyły się przy bardzo... sprzyjającej pogodzie. Jak możecie zauważyć dołączonych zdjęciach dopisywało nam słoneczko i lekki mrozik, dzięki którym wszyscy od samego rana byli pozytywnie nastawieni do rywalizacji!

Cieszymy się, że nadal jest Was tak dużo, a kolejne rodziny przekonują się, że podczas DPO nie można się ZANUDZIĆ!

Z samego rana instruktorzy Licencjonowanej Szkoły Narciarskiej T&T rozpoczęli układanie trasy slalomu. Swoją działalność w Szarotka Resort rozpoczęło również biuro zawodów, w którym zapisują się i odbierają swoje numery startowe wszyscy z uczestników.

Na starcie, punktualnie o 11:30 stawiło się 53 zawodników, którzy zostali sklasyfikowani w odpowiednich kategoriach. Przypominamy, że nowością od tego sezonu jest osobne klasyfikowanie klubowiczów i tzw. amatorów, a to wszystko by podkreślić powtarzaną przez nas maksymę, iż "Dziecięcy Puchar Orlicy jest dla każdego!".

Poniżej prezentujemy wyniki pierwszych trójek w każdej z kategorii:

AMATORZY, klasyfikacja oficjalna

Smerfy
1. Niewiadomski Marcel
2. Dziąsko Maria
3. Serafin Kalina

Skrzaty
1. Kwiatkowski Filip
2. Korgól Kajetan
3. Szkwarek Szymon

Krasnale
1. Jarus Alexander
2. Paradowski Kuba
3. Olewski Bartosz

Starsze krasnale:
1. Olewski Jakub
2. Kamińska Paulina
3. Tomaszewski Jan

Elfy:
1. Mankiewicz Agnieszka
2. Smogór Bartosz

Open:
1. Jarus Krzysztof
2. Ratymińska Daria
3. Ratymiński Wojciech

KLUBOWICZE, klasyfikacja oficjalna:

Skrzaty:
1. Zaczyk Alicja
2. Wit Sacha

Starsze Krasnale:
1. Zaczyk Kuba
2. Szczepaniak Mateusz
3. Jakubiec Jaś

Uff.... i to chyba już koniec podsumowania I edycji DPO! Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo, świetną atmosferę i sportową rywalizację podczas sobotnich zawodów. Korzystając z okazji zapraszamy Was na kolejną edycję, WIELKOPOLSKĄ!
To już... 21 lutego!

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia,
Szkoła narciarska T&T

Wyniki amatorów

Wyniki klubów

 

Wyniki dolnośląskiej edycji Dziecięcego Pucharu Orlicy Wyniki dolnośląskiej edycji Dziecięcego Pucharu Orlicy Wyniki dolnośląskiej edycji Dziecięcego Pucharu Orlicy Wyniki dolnośląskiej edycji Dziecięcego Pucharu Orlicy Wyniki dolnośląskiej edycji Dziecięcego Pucharu Orlicy Wyniki dolnośląskiej edycji Dziecięcego Pucharu Orlicy Wyniki dolnośląskiej edycji Dziecięcego Pucharu Orlicy Wyniki dolnośląskiej edycji Dziecięcego Pucharu Orlicy Wyniki dolnośląskiej edycji Dziecięcego Pucharu Orlicy Wyniki dolnośląskiej edycji Dziecięcego Pucharu Orlicy Wyniki dolnośląskiej edycji Dziecięcego Pucharu Orlicy

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online