Aktualności

Zieleniec kolejny raz stanął na podium najlepszych stacji narciarskich w Polsce! Tym razem zajęliśmy II miejsce w rankingu portalu Onet Podróże. Dziękujemy!

II miejsce w rankingu najlepszych ośrodków narciarskich w 2015 

Wyróżnienie pośród 60 nominowanych stacji, to dla nas nie lada wyzwanie. Cieszymy się, że to właśnie Zieleniec jest tak bardzo atrakcyjnym miejscem dla narciarzy.

Bez wątpienia aktualnie najgroźniejszym rywalem Białki – choć zlokalizowanym w zachodniej części naszej południowej granicy – jest Zieleniec. Stacja ta, po wprowadzeniu jednolitego karnetu dla wszystkich wyciągów, z miejsca stała się jednym z liderów branży narciarskiej w naszym kraju. W tym roku w Zieleńcu do użytku zostaje oddany wyciąg, gdzie na jednej linie podróżują 6-osobowe krzesełka i 6-osobowe gondole - fragment artykułu na portalu onet.podroze.pl.

Cały materiał dotyczący rankingu można przeczytać tutaj.

Przypominamy również, że Zieleniec stanął również na podium w dwóch innych rankingach, gdzie zajął - 2 miejsce w rankingu portalu Travelist.pl (http://bit.ly/1C2jVBS) oraz 3 miejsce w rankingu jazdy nocnej portalu Skionline.pl (http://bit.ly/1GoPF8A).

Zieleniec Ski Arena

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online