Aktualności

Szanowni Państwo, Drodzy Narciarze.
Zapraszamy na drugą edycję Dziecięcego Pucharu Orlicy w tym sezonie! 

Dolnośląska edycja Dziecięcego Pucharu Orlicy


Wszystko rozegra się już w sobotę 24 stycznia! Pierwsza edycja zawodów (rozegrana 4 stycznia) okazała się wielkim sukcesem, przyjechało do nas ponad 80 osób z całej Polski, którym dziękujemy za wspaniałe sportowe emocje. Warunki do rozegrania zmagań można ocenić na bardzo dobre! Specjalnie na potrzeby naszych zawodów zostanie wydzielone miejsce na trasie narciarskiej numer 5 w samym środku miejscowości.
Łącznie w tym roku planujemy trzy edycje zawodów z cyklu DPO zaliczane do tzw. Klasyfikacji Generalnej, dlatego też wszyscy, którzy chcą walczyć o wysokie lokaty w klasyfikacji łącznej muszą koniecznie zjawić się w Zieleńcu. Zapraszamy każdego!
Dziecięcy Puchar Orlicy to jedyne tego typu zmaganiaw całej Polsce skierowane głównie do dzieci, gdzie rywalizacja odchodzi na dalszy plan, a najważniejsza jest dobra zabawa i uśmiech na twarzy każdego z Was! Dla wielu z młodych i gniewnych jest to pierwsze współzawodnictwo sportowe w życiu. Slalom zostanie rozłożony przez absolwentów AWF, ratowników GOPR oraz instruktorów narciarstwa co gwarantuje pełne bezpieczeństwo dzieci na stoku – drodzy rodzice Was również zapraszamy do startu!
Wszystkim nowym – gotowym stanąć o godzinie11:30 na starcie przypominamy, iż uczestników obowiązują kategorie wiekowe oraz podział na kluby sportowe i rekreacyjnych narciarzy.
  
Zapisy startują już od godziny 9:45 i będą odbywały się w holu Vital & Spa Resort Szarotka, z którego to bardzo łatwo dostać się w samo miejsce startu czyli doskonale wszystkim znany stok nr „5”.
Więcej informacji o Dziecięcym Pucharze Orlicy (zdjęcia, wyniki, relacje i zaproszenia):https://www.facebook.com/TandTZieleniec
Do zobaczenia !
Z narciarskim pozdrowieniem,
Zespół T&T

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online