Aktualności

Miło nam poinformować, że z racji obfitych opadów śniegu (oraz jeszcze obfitszych mrozów, dzięki którym armatki pracują pełną parą) możemy ogłosić, iż I edycja Dziecięcego Pucharu Orlicy w tym sezonie zostanie rozegrana 4 stycznia 2015 roku!

4 stycznia - I edycja Dziecięcego Pucharu Orlicy

Zapraszamy wszystkich nowych narciarzy jak i tych, którzy od wielu lat przyjeżdżają na nasze zawody. Dziecięcy Puchar Orlicy - to rozrywka dla całej rodziny. Zapisy do zawodów startują w Vital & SPA Resort Szarotka już od 9:30 rano, natomiast trasa zostanie wytyczona podobnie jak w tamtym roku - w górnej części stoku numer 5 (krzesełko Winterpol, które przecina drogę).

Mamy nadzieję, że stawicie się tak licznie na starcie jak w ubiegłych latach, wszakże to świetna okazja by spalić świąteczne i noworoczne kalorie !

Idea zawodów nie zmienia się od lat - Dziecięcy Puchar Orlicy to jedyne tego typu zmagania w całej Polsce skierowane do dzieci, gdzie rywalizacja odchodzi na dalszy plan, a najważniejsza jest dobra zabawa i uśmiech na twarzy każdego z Was!

Dla wielu z dzieci jest to pierwsze współzawodnictwo sportowe w życiu. Slalom zostanie rozłożony przez absolwentów AWF, ratowników GOPR oraz instruktorów narciarstwa co gwarantuje pełne bezpieczeństwo dzieci na stoku.

Więcej informacji o Dziecięcym Pucharze Orlicy (zdjęcia, wyniki, relacje i zaproszenia): https://www.facebook.com/TandTZieleniec

Do zobaczenia w Zieleniec SKI Arena.


Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online