Aktualności

Już w najbliższą sobotę stacja Zieleniec Ski Arena oficjalnie rozpoczyna sezon narciarski 2014/2015. Utrzymujące się od kilku dni temperatury w okolicach zera umożliwiły dośnieżanie stoków z armatek.

Rozpoczęcie sezonu narciarskiego w Zieleńcu

Pierwszy śnieg to nie lada gratka dla prawdziwych fanów zimowego szaleństwa na stoku - już w sobotę będą oni mogli skorzystać z tras przygotowanych w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena. Wstępnie zaplanowane jest uruchomienie 3 wyciągów: M3 – talerzyk Mieszko, W6 – kanapa 6 osobowa Winterpol oraz G1 – kanapa 4 osobowa Gryglówka. Prace związane z przygotowaniem powyższych tras narciarskich ruszyły pełną parą. Należy pamiętać jednak, że otwarcie sezonu narciarskiego w Zieleńcu jest mocno zależne od warunków klimatycznych. Jeżeli aura pogodowa ulegnie zmianie i nastąpi duże ocieplenie lub przyjdą opady deszczu otwarcie sezonu zostanie wstrzymane.

To dopiero początek sezonu, dlatego nie polegamy całkowicie na naturalnym puchu, którego w chwili obecnej jest niewiele. Z tego względu postanowiliśmy uruchomić armatki dośnieżające, które pozwoliły nam na przygotowanie tras. Jesteśmy przekonani, że możliwość pierwszej jazdy po stoku z pewnością ucieszy prawdziwych miłośników białego szaleństwa. Informacje na temat aktualnej pogody w Zieleńcu będą zamieszczane na naszym profilu na Facebooku

- mówi Grzegorz Głód, manager Zieleniec Ski Arena.

Mikołajkowa promocja na otwarcie sezonu

Z okazji otwarcia sezonu, 6 grudnia, czyli w mikołajki, Zieleniec przygotował dodatkową niespodziankę dla narciarzy i snowboarderów. Każdy, kto przybędzie na stok w czapce Świętego Mikołaja otrzyma karnet za 1 zł! W ramach promocji z karnetu będzie można skorzystać w godzinach 9.00-16.00.

Zimowa jazda na wszystkich wyciągach

Przypominamy, że w tym roku Zieleniec wprowadził jeden karnet na wszystkie wyciągi. Dzięki temu narciarze i snowboarderzy będą mogli korzystać z zimowych atrakcji Zieleńca na ponad 21 kilometrach tras. W styczniu przewidziane jest uruchomienie nowej kolei kanapowo-gondolowej, która dodatkowo uatrakcyjni pobyt na stoku. Więcej na temat rozpoczynającego się sezonu narciarskiego można przeczytać na stronie internetowej ośrodka.

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online