Aktualności

Już w najbliższą sobotę stacja Zieleniec Ski Arena oficjalnie rozpoczyna sezon narciarski 2014/2015. Utrzymujące się od kilku dni temperatury w okolicach zera umożliwiły dośnieżanie stoków z armatek.

Rozpoczęcie sezonu narciarskiego w Zieleńcu

Pierwszy śnieg to nie lada gratka dla prawdziwych fanów zimowego szaleństwa na stoku - już w sobotę będą oni mogli skorzystać z tras przygotowanych w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena. Wstępnie zaplanowane jest uruchomienie 3 wyciągów: M3 – talerzyk Mieszko, W6 – kanapa 6 osobowa Winterpol oraz G1 – kanapa 4 osobowa Gryglówka. Prace związane z przygotowaniem powyższych tras narciarskich ruszyły pełną parą. Należy pamiętać jednak, że otwarcie sezonu narciarskiego w Zieleńcu jest mocno zależne od warunków klimatycznych. Jeżeli aura pogodowa ulegnie zmianie i nastąpi duże ocieplenie lub przyjdą opady deszczu otwarcie sezonu zostanie wstrzymane.

To dopiero początek sezonu, dlatego nie polegamy całkowicie na naturalnym puchu, którego w chwili obecnej jest niewiele. Z tego względu postanowiliśmy uruchomić armatki dośnieżające, które pozwoliły nam na przygotowanie tras. Jesteśmy przekonani, że możliwość pierwszej jazdy po stoku z pewnością ucieszy prawdziwych miłośników białego szaleństwa. Informacje na temat aktualnej pogody w Zieleńcu będą zamieszczane na naszym profilu na Facebooku

- mówi Grzegorz Głód, manager Zieleniec Ski Arena.

Mikołajkowa promocja na otwarcie sezonu

Z okazji otwarcia sezonu, 6 grudnia, czyli w mikołajki, Zieleniec przygotował dodatkową niespodziankę dla narciarzy i snowboarderów. Każdy, kto przybędzie na stok w czapce Świętego Mikołaja otrzyma karnet za 1 zł! W ramach promocji z karnetu będzie można skorzystać w godzinach 9.00-16.00.

Zimowa jazda na wszystkich wyciągach

Przypominamy, że w tym roku Zieleniec wprowadził jeden karnet na wszystkie wyciągi. Dzięki temu narciarze i snowboarderzy będą mogli korzystać z zimowych atrakcji Zieleńca na ponad 21 kilometrach tras. W styczniu przewidziane jest uruchomienie nowej kolei kanapowo-gondolowej, która dodatkowo uatrakcyjni pobyt na stoku. Więcej na temat rozpoczynającego się sezonu narciarskiego można przeczytać na stronie internetowej ośrodka.

Promocje

Darmowy karnet Free-Ski
Ubezpieczenie dla narciarzy
Zniżka na kręgielnie dla gości mieszkających Zieleńcu

Kamerki Online