Aktualności

„Strumyka fala szybka wśród jasnych bieży łąk. W niej pląsa mała rybka, wesoły, górski pstrąg”. Takimi oto słowami (z jedną niewielką zmianą) Franciszek Schubert, austriacki kompozytor, będący jednym z pierwszych przedstawicieli romantyzmu, wprowadził poprzez swoją pieśń postać pstrąga do muzycznego menu. Ale co ów rybka ma wspólnego z Zieleńcem?

Łowisko i smażalnia pstrąga

Zielówka? A cóż to jest? Nie, to nie nazwa lokalnego trunku. To taki wyjątkowy w ciągu roku czas - zwykle na początku maja - w trakcie którego koniecznie zaglądnąć trzeba w nasze strony. Dlaczego?

 

Czas na Zielówkę, czyli majówkę w Zieleńcu!

 

Podjęliśmy próbę, jednak w rywalizacji z aurą musieliśmy dać za wygraną - w te święta już kręcić w Zieleńcu nie będziemy. Nie zmienia to jednak niczego - podtrzymujemy nasze gorące zaproszenie do spędzenia w Zieleńcu wielkanocnych świąt.

 

Świąteczny Zieleniec zaprasza!

 

122 dni. Choć jeśli liczyć dokładnie, to było ich w sumie 143. Tyle dni minęło od pierwszego uruchomienia w Zieleńcu wyciągów. Przygodę zaczęliśmy już 12 listopada, jednak oficjalny początek sezonu miał miejsce 3 grudnia.

 

Dziękujemy, że w tym roku znów byliście z nami!

 

Czy możliwe jest, aby w czasie wielkanocnych świąt można było jeszcze trochę w Zieleńcu pojeździć? Biorąc pod uwagę aurę w ciągu ostatnich dni, mogłoby się to wydawać mało prawdopodobne. A jednak nadzieja wciąż się tli…

 

Wielkanocne święta tylko w Zieleńcu

 

Promocje

Zniżka na kręgielnie dla gości mieszkających Zieleńcu

Kamerki Online