Aktualności

Dziś otwarcie sezonu narciarsko – snowboardowego 2016 / 2017 w Zieleniec SKI Arena stało się faktem. Już od godziny 09:00 na stokach pojawili się pierwsi pasjonaci szusowanka.

 

Raport pogodowy 1 kwietnia i dostępność wyciągów

 

244 dni lub 5857 godzin lub 351 420 minut - tyle musieliśmy czekać od 3 kwietnia, kiedy to nastąpiło zakończenie poprzedniego sezonu narciarskiego. Wystarczy! Zima wreszcie dała osobie konkretniej znać. Tym samym w najbliższy weekend nareszcie otwieramy oficjalnie naszą stację.

 

 Zieleniec Ski Arena otwiera nowy sezon narciarski

 

„Zima, zima, zima, pada, pada śnieg”. I oby tak aż do połowy kwietnia - #szusowanko! Przy tej okazji chcieliśmy Wam przypomnieć, że tylko do 15 grudnia możecie skorzystać z promocji na zakup karnetów do Zieleniec Ski Arena.

 

 Kup karnet taniej - ostatnia szansa na skorzystanie z wysokich rabatów!

 

Zima za pasem, w sklepach dominować zaczynają powoli świąteczne dekoracje (choć listopad ledwo się przecież rozpoczął). Wychodząc jednak oczekiwaniom większości z Was i my juz dziś chcieliśmy gorąco zaprosić do spędzenia świąteczno-noworocznego okresu w naszym kurorcie.

 

Święta i Sylwester w Zieleńcu

 

Choć do rozpoczęcia kalendarzowej zimy pozostało jeszcze kilka tygodni, Zieleniec Ski Arena zamierza znów porę roku nieco wyprzedzić. Prognozy pogody co prawda nie zakładając silnych mrozów i gęstych opadów śniegu, mimo to znów w ten weekend będzie można w Zieleńcu pojeździć.

 

Uwaga! W weekend znów kręcimy

 

Promocje

Darmowy karnet Free-Ski
Przedsprzedaż karnetów z rabatem do 25%

Kamerki Online