Aktualności

Choć zima z początkiem października przyszła jedynie w wyższych partiach niektórych polskich gór, już dziś spokojnie pomyśleć można o tej prawdziwej, kalendarzowej oraz o zbliżającym się nowym sezonie narciarskim.

 

Zaplanuj zimę w Zieleńcu i kup taniej karnet już dziś!

 

 Jeszcze tylko do końca tygodnia można skorzystać z najwyższych w tym roku rabatów na zakup karnetów do Zieleniec Ski Arena. Od najbliższego poniedziałku (17 października) ceny niestety ulegają zmianie. 

 

Przedsprzedaż karnetów na sezon 2016/2017!

 

50 edycja Rajdu Dolnośląskiego ruszyła. Jedna z największych imprez w naszym regionie przyciąga pasjonatów sportów motorowych, mimo że aura nas w tym roku nie rozpieszcza. Wszystkich, którzy będą chcieli trwanie tej imprezy choć odrobinę wydłużyć, gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w rajdowym afterparty. 

 

Hotel Zieleniec zaprasza na rajdowe afertparty

 

Jesienny weekend w Zieleńcu? Dlaczego nie! Tym bardziej, jeśli upłynie on pod znakiem międzynarodowego turnieju disc golfa, który 22 i 23 października rozgrany zostanie w naszym kurorcie. 

 

Międzynarodowy turniej Disc Golfa w Zieleńcu

 

Każda edycja Rajdu Dolnośląskiego jest dużym wydarzeniem nie tylko dla regionu, ale i całego, rajdowego środowiska. Jednak edycja tegoroczna przebija "wyjątkowością" wszystkie poprzednie. Dlaczego? 

 

Rajd Dolnośląski po raz kolejny zawita do Zieleńca! 

 

Promocje

Przedsprzedaż karnetów
Darmowy karnet Free-Ski

Kamerki Online