Aktualności

Piękne, długie i słoneczne dni, w trakcie których upał nie doskwiera tak, jak na nizinach. Ciągnąca się kilometrami perspektywa, cisza, spokój i malownicze pejzaże. Bujna, niezwykle intensywna zieleń, unikalny klimat i wiele atrakcji, które nie pozwolą się nudzić. Tak w kilku słowach opisać można letnią ofertę Zieleńca - wyjątkowego miejsca na mapie sudeckich miejsc wartych odwiedzenia.

Wakacje w Zieleńcu

Zlot Motocyklowy to kolejna impreza, która dla Zieleńca staje się już tradycją. W tym roku odbędzie się już szósta edycja tego wydarzenia i nie będzie to zapewne edycja ostatnia.

 

 

VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy

 

 

Zieleniec oddalony jest od centrum Dusznik-Zdroju o niewiele ponad 12 kilometrów. Trasę tę można i warto pokonać innym niż samochód sposobem. Wielu z Was wybierze oczywiście trasę pieszą. Jednak jeśli macie ochotę, polecamy skorzystanie z Dusznickiem Expressu, który przemierzając malowniczą trasę, dowiezie Was do Zieleńca.

 

 

Dusznickim Expressem do Zieleńca

 

 

Czas na huczne otwarcie letniego sezonu sportowo-turystycznego. Doskonałą do tego okazją będzie Zieleniec Open, czyli międzynarodowe zawody w Disc Golfie - pasjonującej i niezwykłej dyscyplinie sportu. Dlaczego disc golf i dlaczego Zieleniec?

Otwarcie sezonu disc golfa w Zieleńcu już 3 czerwca

piękna pogoda, cudowne widoki, wyjątkowy klimat oraz perspektywa relaksu i aktywnego wypoczynku na łonie natury - tak w kilku słowach można podsumować lenią ofertę Zieleńca. Do tego dochodzą oczywiście liczne zielenieckie atrakcje, wśród których również latem warto skorzystać z dostępnych tu kolei linowych. Co ważne - na razie czynne są one jedynie w weekendy.

Lato w Zieleńcu [dostępność wyciągów]

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online