Baza Noclegowa

Baza noclegowa w Zieleńcu to bogata oferta hoteli, apartamentów i pensjonatów o zróżnicowanym standardzie oraz szerokim wachlarzu cenowym. Wszystko po to, aby każdy przyjeżdżający do Zieleńca mógł wybrać coś odpowiadającego własnym oczekiwaniom, potrzebom oraz możliwościom.

Na zieleniecką bazę noclegową składają się zatem zarówno Hotele SPA, rodzinne pensjonaty, jak i lokalne kwatery oraz górskie schronisko. Chcąc zaplanować dłuższy pobyt w Zieleńcu, warto rezerwacji dokonywać wcześniej. A jeśli bierze się pod uwagę spędzenie w stacji narciarskiej świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra czy zimowych ferii, o miejsce starać się należy z dużym wyprzedzeniem.

Coraz większą popularność Zieleniec zyskuje także latem, kiedy to licznie przybywają w te strony turyści już nie tylko z całej Polski, ale i z innych europejskich krajów.

 

Baza noclegowa w Zieleńcu

 

 

ŚPISZ W ZIELEŃCU JEŹDZISZ ZA FREE

Darmowy Karnet

 

* Karnet w cenie pobytu otrzymują Państwo w terminie "freeski", ze szczegółami i terminami promocji można zapoznać się tutaj


 

ABSOLWENT

Absolwent

Adres: Zieleniec 2
e-mail: absolwent@zieleniec.pl

ADAM-SKI

Adam-Ski

Adres: Zieleniec 66
e-mail: adamski@zieleniec.pl

AGAL SPORT

Ośrodek Agal Sport w Zieleńcu

Adres: Zieleniec 50
e-mail: agal@agal.com.pl

ALPEJSKI ZIELENIEC

ALPEJSKI ZIELENIEC

Adres: Zieleniec 71A
e-mail: kontakt@alpejskizieleniec.pl

Apartamenty Zieleniec

Apartamenty Zieleniec

Adres: Zieleniec 89
e-mail: rezerwacja@zieleniec.net

AZS Straszny Dwór & Stokłos

AZS Straszny Dwór & Stokłos

Adres: AWF Zieleniec
e-mail: rezerwacja@zieleniec.net

BAJKA

BAJKA

Adres: Zieleniec 82
e-mail: bajka@zieleniec.pl

BIAŁY POTOK

BIAŁY POTOK

Adres: Zieleniec 42
tel: +48 504 042 125

Bida z Nędzą

Bida z Nędzą

Adres: Zieleniec 54 i 62
e-mail: kontakt@bidaznedza.pl

Chata Zieleniecka

Chata Zieleniecka

Adres: Zieleniec 6A
e-mail: chata@zieleniec.pl

Domek-Zieleniec

Chata Zieleniecka

Adres: Zieleniec 19/18
e-mail: gelander@op.pl

Gryglówka

Adres: Zieleniec 67
e-mail: gryglowka@interia.pl

Hanka Relax&SPA

Adres: Zieleniec 17
e-mail: hanka@zieleniec.pl

HELENKA

Adres: Zieleniec 30
e-mail: helenka@zieleniec.pl

Hotel Zieleniec

Adres: Zieleniec 134
e-mail: rezerwacja@hotelzieleniec.pl

Innwersja

e-mail: biuro@innwersja.pl

Jagienka

Adres: Zieleniec 49
e-mail: jagienka-zieleniec@tlen.pl

Jakubcówka

Adres: Zieleniec 61
e-mail: jakubcowka@wp.pl

Leśne Apartamenty

Adres: Zieleniec 43
e-mail: lesneapartamenty@interia.eu

Leśniczówka

Adres: Zieleniec 117
e-mail: rezerwacja@zielenieclesniczowka.pl

Michałówka

Adres: Zieleniec 67a
e-mail: michalowka@interia.pl

Mieszko

Adres: Zieleniec 134
e-mail: mieszko@zieleniec.pl

Nartorama

Adres: Zieleniec 136
e-mail: nartorama@zieleniec.pl

Nata

Nata Zieleniec

Adres: Zieleniec 83
e-mail: dom-nata@tlen.pl

Olivia Villa

Adres: Zieleniec 81
e-mail: hanka@zieleniec.pl

Orlicka Skała

Adres: Zieleniec 3a
e-mail: rezerwacja@orlickaskala.pl

Orlik Pensjonat

Adres: Zieleniec 97
e-mail: orlik@centrum-orlik.pl

Ośrodek Szkoleniowy GOPR

Adres: Zieleniec 60
e-mail: zieleniec@gopr.pl

Pegaz

Adres: Zieleniec 52
e-mail: pegaz@zieleniec.pl

Pod Orlicą

Adres: Zieleniec 89
e-mail: rezerwacja@zieleniec.net

PTTK Schronisko Orlica

Adres: Zieleniec 78
e-mail: biuro@orlica.info

Regle

Regle Zieleniec

Adres: Zieleniec 71
e-mail: regle@zieleniec.pl

Saba Gościniec

Adres: Zieleniec 3
e-mail: saba.perlazielenca@wp.pl

Sasanka Villa

Adres: Zieleniec 85
tel: 512 474 305

Ski & Spa

Adres: Zieleniec 69
e-mail: skispa@zieleniec-ski.pl

Śnieżka Apartamenty

Adres: Zieleniec 68
e-mail: biuro@sniezka.info.pl

Snow House

Adres: Zieleniec 19/10
tel: +48 660 256 311

Villa Cam In Ski

Adres: Zieleniec 6
e-mail: rezerwacje@caminski.pl

Vital&Spa Resort Szarotka

Adres: Zieleniec 72
e-mail: recepcja@szarotka.eu

Widok

Adres: Zieleniec 7
e-mail: widok9@op.pl

 

* Karnet w cenie pobytu otrzymują Państwo w terminie "freeski", ze szczegółami i terminami promocji można zapoznać się tutaj

Więcej informacji na temat aktualnie dostępnych miejsc noclegowych w Zieleńcu można znaleźć tutaj.