Darmowy karnet

Choć na pierwszy rzut oka brzmi to mało prawdopodobnie, to jednak wbrew pozorom istnieje taka możliwość. Wystarczy tylko zaplanować pobyt w Zieleńcu na cztery bądź więcej nocy w okresie niskiego sezon, dzięki czemu otrzymacie darmowy karnet do wykorzystania w naszym kurorcie. 

 

Jak jeździć w Zieleńcu za darmo?

 

Akcji „free ski” bierze udział większość zielenieckich pensjonatów i w każdym z nich obowiązują takie same zasady. Nieco dłuższy pobyt w czasie niskiego sezonu daje możliwość korzystania do woli z atrakcji Zieleniec Ski Arena, w tym przede wszystkim z dostępnych w kurorcie tras i wyciągów. Każdy nocujący w danym pensjonacie, otrzyma darmowy karnet i będzie to związane oczywiście z liczbą noclegów. Przyjazd do Zieleńca na 4 noclegi uprawnia do otrzymania karnetu na 3 dni, na 5 noclegów na 4 dni i podobnie w odniesieniu do innych opcji. Free Ski obowiązuje od początku sezonu z przerwą na okres świąteczno-noworoczny i zimowych ferii. 

REGULAMIN AKCJI FREE SKI:  

 1. Akcja trwa od początku sezonu do 23 grudnia 2016 r. oraz od 6 marca 2017 r. do końca sezonu (nie dłużej niż 26.03.2017)
 2. W promocji uczestniczą określone pensjonaty - lista pensjonatów dostępna na stronie zieleniec.pl (poniżej)
 3. Darmowy karnet otrzymuje klient pensjonatu uczestniczącego w promocji, który wykupi:
  • 4 noclegi = karnet 3-dniowy 
  • 5 noclegów = karnet 4-dniowy 
  • 6 noclegów = karnet 5-dniowy 
  • 7 noclegów = karnet 6 dniowy 
  • 8 noclegów = karnet 7 dniowy
 4. Karnet jest ważny w godzinach 9:00 do 16:00
 5. Karnet obowiązuje na wszystkie czynne wyciągi Zieleniec SKI Arena.
 6. Karnety otrzymane w ośrodkach w ramach promocji Free SKI nie mogą̨ być́ przekazywane osobom trzecim. Taki karnet zostanie unieważniony.
 7. Za przeprowadzenie akcji Free SKI odpowiada podmiot, w którym rezerwowany jest pobyt.
 8. Oferta nie łączy się z promocjami i ofertami specjalnymi.
 9. Promocja dotyczy rezerwacji dokonanych bezpośrednio w obiekcie (telefon, email, www) i nie obejmuje dodatkowych kanałów sprzedaży (booking.com, HRS, etc)
 10. PRZY DOKONANIU REZERWACJI NALEŻY POWOŁAĆ SIĘ NA REGULAMIN FREE SKI

 

W akcji uczestniczą następujące pensjonaty:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą pensjonatów i zaplanowanie kilku, a najlepiej kilkunastu dni w Zieleńcu. Jeśli są już Państwo bliscy podjęcia decyzji o przyjeździe, gorąco zachęcamy do dokonania rezerwacji już teraz. Sezon narciarski zbliża się wielkimi krokami i późniejszym czasie mogą być problemy ze znalezieniem wolnych miejsc w wybranym przez Państwa hotelu czy pensjonacie. 

Przypominamy, że oferta Zieleńca nie ogranicza się wyłącznie do nart i snowboardu. Nasza górska stacja to także bogate zaplecze rozrywkowe (SPA, kręgielnia, siłownie), gastronomiczne (w Zieleńcu poznać można smaki kuchni z całego świata, ale także silnie związanej z tym regionem), a także związane z turystyką pieszą (Góry Orlickie i Bystrzyckie zimą również bywają urocze) oraz innymi sportami (narciarstwem biegowym czy rowerami).

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online