Ferie zimowe

#Szusowanko od rana do późnego wieczora. Do tego kapitalna atmosfera, wiele dodatkowych atrakcji, wyśmienite jedzenie oraz ponad wszystko - piękna okolica. Czy Zieleniec może być dobrym pomysłem na zbliżające się wielkimi krokami zimowe ferie?

 

Zieleniec Ski Arena poleca się na zimowe ferie!

 

Nie nam to oceniać, pozostaje jedynie przedstawić pewne fakty, z którymi zawsze można oczywiście dyskutować (choć nie ze wszystkimi tak naprawdę się da).

 

Najdłuższe trasy, najwięcej możliwości

27 wyciągów i kolei obsługujących 22 kilometry tras. Takimi liczbami nie może pochwalić się żaden inny ośrodek narciarski na Dolnym Śląsku. W kontekście ferii jednak równie ważne jest zróżnicowanie stoków, szkółki narciarskie i elementy narciarskiej infrastruktury, które doskonale wspierają naukę jazdy na nartach. Wartościowym do tego dodatkiem jest rodzinna atmosfera, którą przyjezdni chwalą sobie tu od wielu lat.

Wynika ona z faktu, że rozmiarami daleko Zieleńcowi do alpejskich kurortów - wszak przypominający tamte strony mamy tu przede wszystkim wyjątkowym mikroklimat, który w znaczącym stopniu podnosi efektywność wypoczynku. Jednak kameralność, będąca jednym z fundamentów wspomnianej wcześniej wyjątkowej atmosfery, jest w naszej ocenie zaletą a nie wadą.

 

Naucz się w jeździć na nartach w Zieleńcu!

Od lat Zieleniec bardzo mocno stawia także na tworzenie możliwie najlepszych warunków do nauki jazdy na nartach. Do tego nie wystarczą jednak łagodne stoki. Potrzebny jest zarówno sprzęt, jak i ludzie. Liczne szkółki narciarskie działające tuż przy samych wyciągach, wielu znakomitych instruktorów, ale także cztery nowoczesne i samobieżne taśmy dają gwarancję szybkiego nabywania narciarskich umiejętności i ponad wszystko pełnego bezpieczeństwa.

Oprócz tradycyjnych lekcji na stokach i kursów narciarskich, Zieleniec oferuje także minizimowiska, czyli alternatywną formę spędzania czasu zimą, podstawą której w dalszym ciągu jest oczywiście szlifowanie narciarskich umiejętności. Szczegóły akcji znajdą Państwo na dedykowanej akcji stronie.

 


W Zieleńcu nikt nudzić się nie ma prawa

To jednak nie koniec atrakcji, które Zieleniec oferuje przedstawicielom młodszych pokoleń. Już dziś zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w kolejnej odsłonie zawodów o Dziecięcy Puchar Orlicy. Na cały cykl składa się pięć edycji, w tym jedna bożonarodzeniowa, która odbędzie się już 28 grudnia. Szczegóły zawodów, warunki uczestnictwa oraz wszelkie inne niezbędne informację znajdą Państwo w dedykowanej pucharowi zakładce.

W wielu zlokalizowanych w Zieleńcu obiektach - hotelach czy pensjonatach - na najmłodszych czekają specjalne programy animacyjne, a także dedykowana dzieciom oferta kids SPA. Gorąco polecamy także zabawę na położonym przy ośrodku Bartuś torze saneczkowym, który może być kapitalną odskocznią od wielu chwil spędzanych na jednej bądź dwóch deskach.

Również wszystkie zielenieckie restauracje gorąco, chętnie i przepysznie podejmą najmłodszych specjalnie przygotowanym dla nich menu, którego wybór zadowoli nawet najbardziej wymagających niejadków.

Zimowe ferie w Zieleńcu będą czasem kapitalnej zabawy na świeżym powietrzu, w trakcie których nie sposób będzie się nudzić. Towarzyszyć będzie temu porządna dawka ruchu, na który jako stacja narciarska stawiamy przede wszystkim. Bo przecież zabawa zabawą, ale najważniejsze jest nasze zdrowie, o które w tych okolicach zadbać można naprawdę w wystarczającym stopniu.

Zieleniec Ski Arena


Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online