Trasy

Zieleniec oferuje Państwu doskonale przygotowane trasy narciarskie, wśród których każdy miłośnik białego szaleństwa znajdzie coś dopasowanego specjalnie do swoich potrzeb i umiejętności. Oferujemy Państwu trasy o różnym stopniu trudności, urozmaicone nartostrady, a także miejsca idealne dla najmłodszych, których rodzice chcą mieć pewność maksymalnego bezpieczeństwa i bezstresowej jazdy swoich pociech.

Nasze wyciągi i koleje spełnią oczekiwania zarówno początkujących narciarzy i snowboarderów, jak i użytkowników zaawansowanych, stawiających na najwyższą jakość zimowych przeżyć. Większość tras należących do Zieleniec Ski Arena jest oświetlona, więc można jeździć od rana do późnego wieczora. Stoki są regularnie dośnieżane i ratrakowane, wszystko z myślą o wygodzie użytkowania i zadowoleniu każdego Klienta.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, teraz wszystkie trasy są w zasięgu Państwa ręki! Jeden karnet Ski Pass umożliwia państwu aż 21 km czystej radości i niezapomnianych przeżyć związanych z aktywnym wypoczynkiem w ośrodku narciarskim - Zieleniec Ski Arena.

Już nie będziecie mieli Państwo wątpliwości, gdzie spędzić ferie zimowe, weekend w górach, święta. Odpowiedź na pytanie - gdzie na narty w Polsce? - jest prosta. Zieleniec. To tutaj krzyżują się dwa wyciągi krzesełkowe - widok niesamowity, to tutaj powstaje kolej krzesełkowo-gondolowa. Widzieliście już coś takiego? Jeśli nie, a chcecie wybrać się na narty i zobaczyć rozwijający się w niezwykłym tempie ośrodek narciarski, to zapraszamy do Zieleńca.

Mapa wyciągów i tras narciarskich

Mapa wyciągów i tras

 

Główne atuty stoków narciarskich na Zieleńcu:

 1. Profesjonalnie przygotowane trasy, które są regularnie dośnieżane i ratrakowane
 2. Zróżnicowanie tras, mamy trasy i wyciągi bezpieczne dla dzieci oraz początkujących, ale także zaawansowany narciarz / snowboardzista znajdzie dla siebie wyjątkowe i wymagające trasy
 3. Większość naszych stoków jest oświetlona
 4. Wystarczy 1 karnet na wszystkie nasze wyciągi
 5. Mamy jedyne w Polsce (jeśli nie w Europie) skrzyżowanie dwóch wyciągów
 6. Blisko parkingów i ośrodków narciarskich. Wystarczy wyjść z auta / ośrodka i już można zakładać narty :)
 7. Z jednego końca Zieleńca na drugi, możemy dostać się nie ściągając nart 
 8. Super klimat i to dosłownie, Zieleniec jako jedyny w Polsce posiada mikroklimat zbliżony do alpejskiego, który "wymusza" na organizmie zwiększoną produkcję czerwonych krwinek, co pozytywnie wpływa na samopoczucie :)  
 9. W sumie 21 kilometrów tras w tym najdłuższa ok. 3km.
 10. Wyciąg tranzytowy do Masarykovej Chaty w obu kierunkach, czyli wyciąg do Czech i z powrotem.
 11. Snowpark i rynna snowboardowa.
 12. Na szczyt stoków narciarskich, zabiorą Państwa nowoczesne kanapy z podgrzewanymi siedzeniami, osłoną przeciwwiatrową oraz gondole.

 

Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po stokach Zieleńca :)